Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Wyłączenie obsługi plików cookies jest możliwe poprzez zmianę konfiguracji przeglądarki internetowej. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie. zamknij

GoodMills Polska Sp. z o.o.
ul. Serbska 4, PL 61-696 Poznań

Zakład produkcyjny: Młyn Stradunia
ul. Diamentowa 2, 47-341 Stradunia
T +48 77 407 60 40, F +48 77 407 60 41
biuro.stradunia@goodmills.pl

Adam Tyszka – Dyrektor Sprzedaży

M +48 660 696 746
adam.tyszka@goodmills.pl

Piotr Faustyn – Regionalny Dyrektor Sprzedaży – Region Południe

M +48 608 637 437
piotr.faustyn@goodmills.pl

Marek Stańczak - Kierownik Zakładu

T +48 24 253 80 10 w.16
marek.stanczak@goodmills.pl

Szymon Rychtowski – IT Manager

M +48 600 256 956
szymon.rychtowski@goodmills.pl

Zbigniew Sikora – Kierownik ds. Zakupu Surowca Region Południe

M +48 660 696 755
zbigniew.sikora@goodmills.pl

Marcin Sudoł – Specjalista ds. Kluczowych Klientów

M +48 608 570 571
marcin.sudol@goodmills.pl

Mateusz Bonczek – Logistyk / Logistics

M +48 608 570 571
mateusz.bonczek@goodmills.pl

Łukasz Zajączkowski – Dział utrzymania ruchu / Maintenance

M +48 660 696 747
lukasz.zajaczkowski@goodmills.pl

Andrzej Woszczyna – Kierownik Magazynu / Warehouse Manager

M +48 604 246 295
andrzej.woszczyna@goodmills.pl

Bartosz Zimnicki – Kierownik Działu Jakości / Quality Manager / LAB

M +48 608 673 791
bartosz.zimnicki@goodmills.pl